І уповатимуть на тебе, хто знає твоє ім'я, бо ти, о Господи, не покидаєш тих, що тебе шукають. Співайте Господеві, що сидить на Сіоні, звіщайте між народами діла його величні. (Книга Псалмів 9:11-12)

Молитви до Отця Небесного

Молитва до Отця Небесного

Отче Небесний, звільни Своїх дітей від зла, щоб я міг(ла) Тебе прославляти. Нехай перебувають у Твоєму світлі. Нехай відкриють свої серця і завдяки Твоєму милосердю тебе приймуть. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

Величатиму Господа і моя душа житиме для Нього і тільки Йому служитиме. Мої уста тільки для Нього співатимуть, а моє серце лише Йому належатиме і відтоді битиметься тільки для Нього. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

Отче, вірую в Тебе. Віддаю Тобі моє серце. Будь Господом і Богом мого життя і праці, моїх думок і слів. Віднині прагну неустанно бути з Тобою і співпрацювати лише з Тобою. Дякую, що мене створив, відкупив, освятив і відкриваєш браму Свого Царства. Все приймаю і прошу, щоб міг (могла) зажди виконувати Твою святу волю. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

Діла Твої великі та гідні подиву, Господи, Боже всевладний! Справедливі та вірні Твої дороги, о Царю народів! Царю Предвічний! Хто ж може зрівнятися з Тобою? Тільки Ти Святий, бо перших зробив останніми, а останніх – першими. Об’явився тим, Тебе не шукав. Показав Твій Трон тим, котрі ніколи не почитали Твого Імені.

Саме вони приходять зараз вшановувати Тебе і віддати Тобі хвалу. З уст Твого Духа навчилися Тебе величати. Вони залишаються Тобі вірними. Ти – Агнець, що сидиш на Троні, будеш їхнім Пастирем і приведеш їх до джерел живої води.

Вони стали спасенними, щоб бути безцінними для Тебе – нашого Бога і для Тебе – Агнця.

Молитва до Отця Небесного

Справедливий Отче, Ти - моє Прибіжище, зішли Твоє Світло і Твою Правду, нехай стануть моїми Провідниками до Твого Святого Храму, в котрому живеш. Люблю Тебе в повноті. Дотримаю своєї обіцянки і виконаю Твоє Слово. Святий Отче, визнаю свої помилки, свої гріхи. Змилосердися наді мною у Своїй Доброті та у Своїй великі Ласкавості. Прости мені гріхи, очисти мене, Господи. Будь моїм спасителем, віднови мене. Прославляю Твоє Святе Ім’я і дякую Тобі за всі ласки і за мир, яким обдарував мене. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

О небесний Отче, Отче Любові, повернися до нас, щоб визволити від зла. Отче, люби нас і дозволь нам перебувати у твоєму Світлі. Вчини, чого прагне Твоє Серце, нехай Твоє Ім’я буде возвеличень. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

Мій Отче, провадь мене туди, куди згідно з Твоєю Волею я повинен(а) іти. Дозволь мені жити у Твоєму Світлі та зігрій моє серце, щоб воно запалало і дарувало тепло тим, хто наближається до мене, Благословенне нехай буде Ім’я Твоє за те, що незважаючи на мою нікчемність, Ти уділив мені усі ті ласки. Благословенне нехай буде Ім’я Твоє за добро і Милосердя, котре до мене виявив, пригортаючи до Свого Серця. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

Отче, допоможи мені, бо Любов – це Твоя Міць.

Молитва до Отця Небесного

Улюблений Отче, відчуваю потребу в Тобі, щоб зміцнити віру, любов, надію, що по-новому величати Твоє Святе Ім’я.

Господи, Боже мій, піднеси мою душу понад темряву до Твого Світла. Огорни мою душу Твоїм Найсвятішим Серцем. Нагодуй мою душу Твоїм Словом. Намасти мою душу Твоїм Святим Іменем.

Підготуй мою душу, щоб сприймала Твої притчі, війни Своїм солодким запахом на мою душу і оживляй її? Отче, прикраси мене, Твою дитину, виливаючи на мене Своє чисте миро.

Запровадь мене на Свій Небесний Двір, де перебувають усі Вибрані, покажи мене Своїм ангелам. Ах! Чого ще може жадати моя душа?

Твій дух обдарував мене життям і Ти, котрий є живим Хлібом, повернув мені життя. Дав мені Свою Кров, аби я міг розділити вічну участь з Тобою у Твоєму Царстві та назавжди зберегти життя. Хвала нехай буде Найвищому!

Хвала нехай буде смиренню, терпеливості та любові. Провадь мене Твоєю Дорогою Закону і Чеснот.

Покладаюся на Тебе, жертвуючи Тобі мою волю. Прости мені гріхи, віднови мене, вчини мене гідним, щоб Ти у повноті міг мною послужитися. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

Отче Справедливий, хотів би виконувати Твою Святу Волю, хотів би іти вперед і отримати прихильність Твого Ласкавого Серця; замінити любов’ю терня, котре ще маєш на собі. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

Допоможи мені, Отче, і запровадь мене на Твої тихі пасовиська, де плине чиста вода вічності. Будь моїм Світлом, що показує Дорогу. Іду з Тобою поруч. З Тобою розмовлятиму, щоб зазнати освячення. Улюблений Отче, залишся в мені, щоб уділити мені Миру і дати відчути Твою Любов. Піду за Тобою крок за кроком. Освяти мене, люби мене. Будь зі мною тепер і на віки. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

Авва, Отче! Жертвую Тобі мою волю, жертвую Тобі моє життя, віддаю Тобі себе. Справедливий Отче, якщо така Твоя Воля, вчини мене гідним, щоб Ти міг у повноті послуговуватися мною. Вчини з мене Жертву Твоїх полум’яних прагнень. Вчини те, чого прагне Твоє Серце. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

Отче Предвічний, нехай святиться Ім’я Твоє. Знати Тебе – це знати Життя вічне. Знати Тебе – це знати Правду. Отче усякої мудрості, освяти мене Своїм Святим Духом, аби моє серце виголошувало приповідки, повні мудрості. Єдине і Досконале Джерело Найвищої Любові, Троне, заполони моє серце, щоб славило тебе вдень і вночі. Фонтане Мира, огорни мою бідну душу Своїм ніжним запахом, щоб мій Цар, Твій Улюблений Син, не відвернув від мене Своїх очей, коли Його зустріну. Знати Тебе – це перебувати у Твоєму Світлі, в тому Світлі, котре показує мені Дорогу, котра притягує мене до слідів Твого Улюбленого Сина.

Джерело Води Живої, прийди, прийди занурити мене, Твою дитину, у твою ріку, котра так щедро витікає з Твоєї Святині. О, Боже, люблю Тебе аж до сліз, а моя бідна душа зітхає за всім, що Святе. Як моя душа розкошує у Твоїй Лагідності! Ягве, Ти – мій Бог, величаю Твоє Ім’я, бо поглянув на мою бідну душу і наповнив її ясністю Своєї Слави. Моє серце співає Тобі, Отче, мі дух радіє в Твоєму Дусі. О Боже, мій Отче, дозволь моїй душі кинутися в Твої люблячі Обійми. Витисни тепер Свою Печать на моєму серці, щоб моя любов до Тебе стала сильнішою від смерті. Амінь.

Молитва до Отця Небесного

Любий Отче, очисти мене Кров’ю Сина Твого, очисти мене Тілом Сина Твого, і відали від мене духа лукавого, котрий нині спокушає мене. Амінь.