Тому помолиться до тебе всяк побожний в час небезпеки. І під час повені вод великих -вони до нього не досягнуть. Ти - захист мій, ти збережеш мене від скрути ...

Свідоцтва про отримані ласки від Бога і Святих


Повідомити своє свідоцтво

Дуже давно Святий Юда Тадей допоміг мені отримати добрі аналізи. Я обіцяла написати про це, але це затягнулось на роки. Велика грішниця і прошу пробачення у Бога і Святого Тадея за це. Святий Тадей все моє життя допомагає у всіх важких ситуаціях і випрошує для мене милість. Він найкращий помічник і приходить на поміч у всіх важких обставинах. Дуже дякую! Люди, моліться Йому і Він завжди допоможе.
З повагою, Іванна.

Дякую Господу Богу за зцілення і порятунок моєї дочки. Коли з нею трапилась біда, я не була коло неї. Але відчула це і почала вголос просити"Мати Божа,св.Антоній,спасіть мою дитину!" Так кілька раз. Потім взнала,що з нею сталось Травми.крововтрата,переломи,забої.. В лікарні зі мною був Господь. Допомагав мені і насамперед дочці. Через 3 місяці вона зробила перші кроки. Дякую за все!!! Господи слава Тобі! Слава Богородиці! Слава всім святим і ангелам!!!
Наталя.