«Господь, твій Бог, посеред тебе, могутній, що врятує. Він буде вельми радуватися тобою, він відновить тебе любов'ю своєю. Він буде веселитися тобою під веселі співи ...» (Книга Софонія 3:17)

Як вивчати Біблію?

Помолися перед читанням: "Відкрий очі мої, щоб я міг побачити чудеса Закону Твого." (Псалми 119:18)

Коли ти натрапив на вірша, який особливо зверне твою увагу, пам’ятай, що це живе Слово тобі на цей день. Бог хоче тобі показати щось особливе. Прочитай його декілька разів. Це називається розмірковуванням. Ти "розжовуєш" поживу, кормлячи свого внутрішнього чоловіка.

Вивчай вірші на пам’ять. "Я заховав Слово Твоє в серці моїм, щоб мені не грішити проти Тебе." (Псалми 119:11)

Щоб наслідувати Бога Отця та Ісуса, тобі необхідно знати про Них. Від сьогодні щоденно читай Біблію. В ній багато є записано із Божого Слова. Боже слово живе і діяльне, воно оживлятиме тебе.

Читання Божого Слова дає нам мудрість і вказує дорогу до спасіння і життя вічного з Богом.

Боже Слово зміцнить твого внутрішнього чоловіка. Воно, як пожива для твого Духа (Матвія 4:4).

"Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова." (2 Тим. 3:16-17)

Чудовий спокій та втіху можна знайти у Божому Слові. Читання Божого Слова допоможе тобі відвести свої очі від турбот щоденного життя цього світу і спрямувати їх на питання Божого Царства.