«Ось чому, як каже Святий Дух: «Коли ви почуєте сьогодні його голос, не твердійте серцями вашими, як то було на місці сварки в день спокуси у пустині ...» (Послання до Євреїв 3:7-8)

Який зробити вибір?

Якщо сьогодні Ви змогли б вибирати з двох домів – один, це чудовий, добре обставлений і задовольняє усі Ваші потреби, виплачений вперед на все життя; другий – дім, у якому можливо, Ви можете знайти більше втіхи та розваг, але якби Ви зробили пильніше дослідження, то знайшли б, що йому зазначено долею банкрутство і лиха. Який з цих домів Ви би вибрали?

Бог створив людину, щоб вона сама робила вибір між добром і злом. Людина може вибирати той райський дім і бути спасенна, чи пекло і навіки бути осудженою.

Людина робить вибір або буде служити Богу або дияволу.

"Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні." (Матвія 6:24)

Можливість самому робити вибір залишається за людиною, та вона може звертатись за допомогою до Бога, щоб зробити вірний вибір.

В Євангелії від Матвія ми читаємо притчу про двох синів:

"Один чоловік мав двох синів. Прийшовши до першого, він сказав: Піди но, дитино, сьогодні, працюй у винограднику! А той відповів і сказав: Готовий, панотче, і не пішов. І, прийшовши до другого, так само сказав. А той відповів і сказав: Я не хочу. А потім покаявся, і пішов." (Матвія 21:28-32)

І так ми бачимо, що другий син вчинив волю батька, а перший – не вчинив. В двох випадках був конфлікт, один з них придбав то, що інший втратив. Так, в серці кожного з нас існує внутрішня боротьба між вибором правильного чи помилкового шляху. Порушивши заповіді Бога, людина втратила право жити в Едемському Саду. Людина піднялася і знову впала в беззаконня і вмерла духовно. Ми бачимо, що людина вибрала дім який був пов’язаний з лихом, та Бог через свою любов дав кожному з нас ще один шанс, піславши свого улюбленоо сина Ісуса вмерти на хресті за наші гріхи.

Ваше життя це іспит між народженням і смертю. За цей час ви можете доказати свою вірність Богові, зробивши вірний вибір.

Страшний суд для багатьох підведе підсумок того, що вони знали як зробити, але відхилили це у своєму житті. "Я мав таку можливість! Я мав таку можливість!" – ці слова будуть для них найбільшим осудженням про втрачену можливість.

"Господь Ісус з Анголами сили Своєї, в огні полум'яному, що даватиме помсту на тих, хто Бога не знає, і не слухає Євангелії Господа нашого Ісуса. Вони кару приймуть, вічну погибіль..." (2 Солун. 1:7-9)

Багато ти, хто обманює себе тим, що вірять, що вони будуть мати ще одну можливість після свого земного життя і не будуть за свої злі вчинки нести покарання.

"Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто в гробах, Його голос почують, і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду." (Івана 5:28-29)

"А теперішні небо й земля заховані тим самим словом, і зберігаються для огню на день суду й загибелі безбожних людей." (2 Петр. 3:6-7)

Ваше щасливе, чи безрадісне майбутнє цілком залежить від деяких речей.

По-перше: Хто ви? Грішник, чи дитина Божа? Спасенні ви, чи загиблі?

По-друге: Вам потрібно довіритись живою вірою Ісусу Христу, щоб отримати спасіння. Дотримуватись Святих Заповідей, житти в любові до Бога і ближніх.

По-третє: Дайте собі відповідь: "Де ви хочете провести нескінчену вічність?"

"І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя." (Матв. 25:46)

Чи можете себе відчувати себе безтурботним, думаючи, та діючи так, як багато хто – котрі дуже помиляються, сподіваючись, що можливо пізніше навернуться на правильну дорогу. Наша безтурботність не може мати вибачення, тому не залишайте своє спасіння на потім а шукайте Бога зараз і завжди.

"Шукайте Господа, доки можна знайти Його, кличте Його, як Він близько! Хай безбожний покине дорогу свою, а крутій свої задуми, і хай до Господа звернеться, і його Він помилує, і до нашого Бога, бо Він пробачає багато!" (Ісаї 55:6)