«Господь посеред нього - справедливий, неправди він не чинить. Щоранку суд свій він на світ виводить, його ніколи не бракує, - та нечестивий сорому не знає.» (Книга Софонія 3:5)

Де молитися?

Ти можеш молитися до Бога в будь-якому місці тому що Він завжди поряд з тобою і чує тебе.

Запрошуй Бога в своє серце, запрошуй Святого Духа, що б він перемінив тебе і наділив Божою любов’ю.

Шукай Бога, пізнавай його стежки любові, Господь хоче що б ти перш за все знайшов його в собі.

"Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба й землі, проживає не в храмах, рукою збудованих, і Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все. І ввесь людський рід Він з одного створив, щоб замешкати всю поверхню землі, і призначив окреслені доби й границі замешкання їх, щоб Бога шукали вони, чи Його не відчують і не знайдуть, хоч Він недалеко від кожного з нас."
(Дії 17:24-27)


"Хіба ви не знаєте, що ваше тіло то храм Духа Святого, що живе Він у вас, якого від Бога ви маєте, і ви не свої? Бо дорого куплені ви. Отож прославляйте Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони!"
(1 Кор. 6:19-20)


Відвідуйте Церкву для спільної молитви і святі місця де особливо присутня Божа ласка і любов.

Спільна молитва сильна

"Ще поправді кажу вам, що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ, то коли вони будуть просити за неї, станеться їм від Мого Отця, що на небі! Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них."
(Матв. 18:19-20)


Коли мені молитись?

Молися, коли маєш потребу.

Ісус сказав: "Просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам! Бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а тому, хто стукає відчинять."
(Луки 11:9-10)


"Чи страждає хто з вас? Нехай молиться! Чи тішиться хтось? Хай співає псалми! Чи хворіє хто з вас? Хай покличе пресвітерів Церкви, і над ним хай помоляться, намастивши його оливою в Господнє Ім'я, і молитва віри вздоровить недужого, і Господь його підійме, а коли він гріхи був учинив, то вони йому простяться. Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!"
(Якова 5:13-16)


Молися також і в інші часи.

Завжди радій! Безперестанку молися! За все дякуй, бо така воля Божа щодо тебе в Ісусі Христі (1 Солунян 5:17).