«Як тяжко тим, що багатства мають, увійти в Царство Боже! Легше пройти верблюдові крізь вушко в голці, ніж багатому ввійти в Царство Боже. А ті, що слухали, сказали: Хто ж тоді може спастися?» (Євангелія від Луки 18:24-26)

Друге послання до Корінтян 13

Глава:

Нові відвідини 1-4; вказівки 5-10; привіт 11-13

1 Оце втретє йду до вас. "Кожна справа рішиться за словом двох або трьох свідків."

2 Я вже перед тим сказав і ще раз повторюю, як за другої моєї присутности, так і тепер у відсутності: Як прийду знову, то не щадитиму тих, які раніш згрішили, й усіх інших.

3 Ви бо шукаєте доказу, що у мені говорить Христос, який супроти вас не безсильний, а сильний між вами.

4 Його ж розп'ято з-за немочі, але він живе з Божої сили. Та й ми, хоч і немічні в ньому, однак будемо з ним жити з Божої сили супроти вас.

5 Досліджуйте самих себе, чи ви у вірі; випробовуйте самих себе. Хіба не знаєте самі по собі, що Ісус Христос у вас перебуває? Хіба ви не випробувані!

6 Та, сподіваюся, ви спізнаєте, що ми не є невипробувані.

7 Ми молимося до Бога, щоб ви ніякого зла не чинили, - не, щоб ми з'явились випробувані, але щоб ви добро чинили, навіть якби ми самі з'явилися невипробувані.

8 Бо ми не можемо нічого проти правди, а лиш за правду.

9 Ми бо радуємося, коли ми немічні, ви ж - міцні. Власне про це ми й молимося, про вашу досконалість.

10 Тому й пишу вам це, не бувши поміж вами, щоб, коли прийду, не вживати строгости силою влади, яку дав мені Господь на те, щоб будувати, а не руйнувати.

11 А втім, брати, радійте, прагніть до досконалости, підбадьорюйтеся, будьте однієї думки, живіть мирно, і Бог любови та миру буде з вами.

12 Вітайте один одного святим цілунком. Всі святі вас вітають.

13 Благодать Господа Ісуса Христа й любов Бога і причастя Святого Духа з усіма вами!