«Царю! Нехай не йде з тобою ізраїльське військо, бо Господь не з Ізраїлем, не з усіма отими синами Ефраїма! Іди ти сам, чини сам, будь хоробрим у битві! Бог не повалить тебе перед ворогом ...» (Друга книга хроніки 25:7-8)

Одкровення Йоана Богослова 8

Глава:

Сьома печать і сім ангелів 1-5; перші чотири сурми 6-13

1 А коли відкрив печать сьому, настало безгоміння на небі, на якої півгодини.

2 І я бачив сім ангелів, що перед Богом стояли, і їм дано сім сурем.

3 І ангел інший прийшов і став при жертовнику, маючи золоту кадильницю, і дано йому тиміяму множини, щоб поклав з молитвами всіх святих на жертовник золотий, що перед престолом.

4 І піднісся дим тиміяму з молитвами святих, від руки ангела, перед Богом.

5 Потім узяв ангел кадильницю і наповнив її огнем із жертовника, і поверг на землю: і постали громи і голоси і блискавиці і землетрус.

6 І сім ангелів, що мали сім сурем, приготувалися сурмити.

7 Перший посурмив, і настав град і вогонь, змішані з кров'ю, і кинуто їх на землю: і третина землі згоріла, і згоріла третина дерев, і вся трава зелена згоріла.

8 І другий ангел посурмив, і мов гора велика, огнем розпалена, була кинута в море: і стала третина моря - кров'ю,

9 і вимерла третина створінь, що живуть у морі, і третина кораблів -зруйнована.

10 І третій ангел посурмив, і впала з неба зоря велика, що палала, як смолоскип, і впала на третину річок і на джерела вод.

11 Ім'я зорі мовиться - "полин"; і стала третина вод полином, і багато людей померло від вод, бо прогіркли.

12 І четвертий ангел посурмив, і вражено третину сонця і третину місяця, і третину зірок, щоб затьмилася третина їх, і день щоб не світив третину свою і ніч - так само.

13 І я бачив, і чув, одного орла, що летів посеред неба, говорив голосом гучним: Горе, горе, горе тим, які живуть на землі, від решти голосів сурмних - трьох ангелів, котрі зараз посурмлять.