«На початку сотворив Бог небо й землю. Земля ж була пуста й порожня та й темрява була над безоднею, а дух Божий ширяв над водами. І сказав Бог: Нехай буде світло! І настало світло.» (Книга Буття 1:1-3)

Одкровення Йоана Богослова 10

Глава:

Розгорнута книжка 1-8; проглинута 9-11

1 І я бачив іншого ангела - могутнього, що сходив з неба, одягнений у хмару, і райдуга над головою його, і обличчя його, як сонце, і ноги його, як стовпи огню;

2 і мав він у руці своїй книжечку розкриту. І поставив ногу свою праву на море, а ліву на землю,

3 і скрикнув голосом великим, мов лев рикає. Якже він скрикнув, промовили сім громів своїми голосами.

4 Коли промовили сім громів, я хотів був писати, а почув голос із неба, що казав: "Запечатай, що промовили сім громів, і цього не пиши."

5 Ангел же, якого я бачив, що стоїть на морі і на землі, підняв руку свою праву до неба,

6 і поклявся тим, хто живе на віки вічні, хто створив небо і все на ньому, і землю і все на ній, і море і все в ньому: що часу вже не буде;

7 але в дні голосу сьомого ангела, коли має сурмити, тоді здійсниться тайна Божа, як то він благовістив своїм слугам пророкам.

8 А голос, який я чув з неба, знову заговорив зо мною і сказав: "Піди, візьми книжку, розкриту в руці ангела, що стоїть на морі і на землі."

9 Пішов я до ангела, сказав йому дати мені ту книжку. А він каже мені: "Візьми і з'їж її; вона згірчить твій живіт, але в устах твоїх буде солодка, мов мед."

10 І взяв я книжечку з руки ангела, і з'їв її; і була в устах моїх, мов мед, солодка; а коли з'їв її, то гірко стало в животі моїм.

11 І сказав він мені: "Ти мусиш знову пророкувати про людності і племена і язики і царів багатьох."