«О Господи, почуй мою молитву, у твоїй вірності нахили вухо твоє до мольби моєї; вислухай мене у твоїй правді! І не входь у суд із твоїм слугою, бо ніхто з живих не виправдається перед тобою.» (Книга Псалмів 143(142):1-2)

Вервиця Непорочного Серця Марії

"Дорогі діти, у цей час Я прошу вас особливо посвятити себе Мені і Моєму Непорочному Серцю. Любіть, моліться і постіть" (із Послань Матері Божої в Меджуґор’ї, 19.05.1985 р.).

"Сьогодні особливо запрошую всіх вас до молитви і самозречення. Бо тепер, як ніколи раніше, сатана хоче показати світові своє ганебне лице, хоче спокусити так багато людей і звести їх на шлях смерті та гріха. Тому допомагайте Моєму Непорочному Серцю тріумфувати у цьому грішному світі. Благаю всіх вас жертвувати молитви у Моїх наміреннях, щоб Я могла донести їх Богові, бо це дуже необхідно. Забудьте свої бажання і моліться за те, що Бог хоче, а не за те, чого ви хочете" (із Послань Матері Божої в Меджуґор’ї, 25.09.1991 р.).


Вервиця Непорочного Серця Марії Початок:
Во Ім’я Отця, і Сина ... (На честь п'яти Христових Ран 5 раз)
Вірую ...
Отче наш ... (3 рази)
Богородице Діво ... (3 рази)
Слава Отцю ... (3 рази)
Помилуй мене, Боже ... (50 Псалом)
Царю Небесний ... (7 раз)
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний помилуй нас, і цілий світ, і всі душі терплячі в чистилищі. Амінь. (3 рази)

На великих зернятах:
Скарбничко Святого Духа, Покрове Святого Трону Пресвятої Трійці, що пламеніє у Полум’ї Твого Непорочного Серця, дай порятунок через Промінчики Полум’я Любові Твого Святого Покрову на спасіння занедбаних і зіпсованих диявольськими спокусами людських душ.

На малих зернятах:
Пресвята Скарбничко Святого Духа, рятуй наші душі через Полум’я Любові Твого Непорочного Серця, тепер і в годину нашої смерті.

Закінчення:
Порятунку людських душ цілого Всесвіту, Скарбничко Свята, обдарована Дарами Святого Духа із Твого Народження у Непорочному Святому Зачатті. Даруй Ласку Твоєї Святої Материнської Благодаті на спасіння всіх людських душ цієї змарнованої людьми землі. Мати землі, спаси рід людський, порятуй, наша Небесна і земна Царице. Розлий Полум’я Любові Твого Непорочного Серця, що є Троном Пресвятої Трійці на нас грішних і недостойних у нашій людській немочі на порятунок наших душ. Матінко Божа рятуй нас, поможи у нашому упадку, спаси рабів Божих цієї грішної землі. Розішли дари добрих Божих дітей, що кожен день наповнюють Твою Святу Скарбничку плодами корисними на спожиток, на нас недостойних і занедбаних у щоденних гріхах і на наше спасіння, щоб стали дітьми добрими і Тобі милими, щоб і ми подали Тобі, Наша Премилосердна Царице, і свій корисний плід на спожиток у Твою Святу Скарбничку для всіх немічних у упадку. Просимо, благаємо, припадаємо у своїй людській покірності до Твоїх Святих Ніжок, поможи нам Твоєю Святою Молитвою Покрівлі за наші гріхи. Заступайся перед Твоїм Сином за нас грішних і недостойних і проси о наше помилування перед Лицем Твого Сина, а Нашого Господа Ісуса Христа. Покровителько Світу і Заступнице людського роду і Співвідкупителько людських душ, змилосердися над нами грішними і недостойними, дай порятунок у заблуді диявольських спокус, виведи із тьми на дорогу Світла, проведи вузенькою стежиною Божого Провидіння, дай Ласки прозріння нашого затуманеного розуму, щоб із покорою і смиренням пізнали і прийняли Правду Святої Віри від Отця Небесного, що принесла нам у Місце Великої Святості, яке ми занедбали і обезчестили своїми людськими вчинками і забули, що Господь у ньому Цар і Повелитель і Пан понад усе. Прости нас, Наша Люба Мамо, за всі погані вчинки. Проси через Твоє заступництво прощення і порятунку у Отця Небесного за зневагу почесті Духа Святого і Дарів Бога Отця на наше спасіння. Перепроси за нас недостойних Небесна Царице і виблагай Ласку прощення за наші вчинки у гріхах великих перед Його Божою Справедливістю. Ми хочемо бути вірними дітьми у Твоєму Непорочному Серденьку перед Його Божим Милосердям і Його Божою Справедливістю. Амінь.