«Помилуй мене, Боже, бо мене напастують, день-у-день воюють проти мене й утискають. День-у-день лютують мої противники багато бо тих, що йдуть боєм на мене. Коли ж страх мене огорне, на тебе уповаю!» (Книга Псалмів 56(55):2-4)

Вервиця Пресвятого Серця Ісуса

"Ісус стане вашим приятелем, а ви станете свідками любові Ісуса, яку Він має до кожного творіння. Дітоньки, коли ви поклоняєтесь Ісусові, ви також є близькими Мені", - слова нашої любимої Матері Божої.

Вервиця Пресвятого Серця Ісуса Початок:
Во Ім’я Отця, і Сина ... (На честь п'яти Христових Ран 5 раз)
Помилуй мене Господи... (50 Псалом)
Вірую...
Слався, слався, слався Новий Єрусалиме Слава бо Господня на Тобі засіяла (3 рази).
Отче наш ...
Богородице Діво ...
Матіночко Божа, розлий ...
Під Твою Милість прибігаєм ...
О Маріє, Мати Відкуплення ...
Слава Отцю ... (3 рази)

На великих зернятах:
Пресвяте Серце Ісуса так знеболене, так страждальне так благальне і так печальне і так зранене нашими гріхами і упадками поможи, помилуй, спаси нас.

На малих зернятах:
Пресвяте Серце Ісуса Тихе Ласкаве і Покірне зроби моє серце подібне до Твого.

Закінчення:
Зранене Мечем мого людського серця, слова і діла Святе Боже Серце прости мене негідного у моєму людському упадку. Боже Святий і Милосердний так много терплячий так много страждаючий поможи у моєму упадку, так много благаючий і так много прощаючий підніми із моїх людських немочей, і із того моїх заслужених страждань.

Серце Ісуса тихе і покірного Серця зроби моє серце подібне до Твого Серця Благаю мій Господи Святий, молю Тебе мій Пане Святий, ридаю у своїх немочах Владико мій Святий прости помилуй і спаси. Прости мій Ісусе за всі завдані моїм серцем Тобі болі і страждання, за кожну пролиту за мене Твою Святу Краплину Крові. Благаю Тебе Серце Святе і до нині страждаюче поможи мені – я страждаю у своєму упадку, а Ти Боже страждаєш від мого упадку – поможи мені бути добрим і покірним серцем до Тебе мій Боже у Пресвятій Трійці і до Твоєї Святої Матінки Марії – Матері Божої. Пресвяте Серце Ісуса спаси мене, Пресвяте Серце Ісуса помилуй мене, Пресвяте Серце Ісуса вислухай мене. У Святі терплячі Рани до нині скрий мене не дозволь віддалитися від Тебе.

Ісусе тихий і покірного Серця зроби моє серце подібне до Серденька Матінки Божої і Твого Серця Спасителю Ти зійшов у цей грішний і потопаючий у наших гріхах світ щоб спасти його своїм святим Божим Терпінням, Господи Ти взяв наші гріхи і поніс сам на Голгофту щоб розіп’яти їх у своїх терпіннях Святих на завжди. Ти Господи у своїх Терпіннях дарував нам Себе самого у Пресвятій Тайні Євхаристії і нині Ти Господи відкрив нам Тайну Святих Сліз Твоєї Святої Матері що проливаються до нині на наше спасіння із Твоєю Святою Кров’ю.

Тож Святий Господи заради Твоїх Святих Страждань до нині, терпінь Твоїх Святих Ран і проливання до нині Твоєї Святої Крови і заради Святих Сліз Матінки Божої що до нині проливаються за нас прости, спаси і помилуй всіх на цій землі хто хоче спастися і пізнати Твою Святу Віру, Любов, Правду і йти до Твого Царства Небесного.

Боже спаси, Боже Помилуй, Боже візьми під Cвій Покров що захований у Святому Полум’ї Любові Непорочного Серця Марії що є Ковчегом нашого Спасіння. Пресвяте Серце Ісуса що є сховком Непорочного Серця Марії спаси мене. Амінь.

Молитва Матіночко Божа, розлий

О Матіночко Божа, розлий на все людство Ділання Ласки Полум’я Любові Твого Непорочного Серденька, тепер і в годині нашої смерті, і на всі душі терплячі в Чистилищі. Амінь.

Молитва Під Твою Милість прибігаєм

Під Твою Милість прибігаєм, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбавляй нас, Єдиносуща, Несотворенна, і Благословенна.

Молитва О Маріє, Мати Відкуплення

О Маріє, Мати Відкуплення, Мати Божественної Любові і Джерело Ласк, ми любимо Тебе, рятуй нас через Незгасаюче і Наймогутніше Полум’я Любові Твого Скорботного Непорочного Серденька, тепер і в годині нашої смерті і всі душі терплячі в Чистилищі. Амінь.