«Отак буду тебе хвалити поки життя мого, у твоїм імені здійматиму мої руки. Душа моя насититься, немов туком та оливою уста мої веселим голосом хвалитимуть тебе.» (Книга Псалмів 63(62):5-6)

Вервиця Пресвятого Серця Отця Небесного

"Починайте кожний день, прикликаючи Святого Духа. Найбільш важливим є молитися до Святого Духа. Коли Святий Дух сходить на землю, тоді все стає чистим і переміненим."

Вервиця Пресвятого Серця Отця Небесного Початок:
Во Ім’я Отця, і Сина ... (На честь п'яти Христових Ран 5 раз)
Величай, Душе Моя Господа ...
Царю Небесний ... (7 раз)
Помилуй мене, Господи ... (50 Псалом)
Слався, слався, слався Новий Єрусалиме Слава бо Господня на тобі засіяла (3 рази)
Отче наш ...
Богородице Діво ...
Слава Отцю ... (3 рази)

На великих зернятах:
Пренайсвятіше Серце зранене нашими людськими гріхами, оповите колючими мечами наших людських слів, діл, намірів, думок, прошите копієм нашої людської зради, Святе Серце наш Отче Небесний прости, помилуй, спаси, дай поміч, наділи дарами Ласк нашого спасіння.

На малих зернятах:
Пренайсвятіше Серце Отця Небесного перепрошуємо Тебе, переблагаємо Тебе, нехай наші моління загоють рани Твої Святі.

Закінчення:
Святий Небесний Отче, Ласкавий Батьку наш Святий, Заступнику і Спасителю і Милосердителю людського роду. Ми Твої діти що вигнанні з раю на землю у своїх благаннях просимо прости наш праотцівський гріх, прости гріхи нашого земного життя, прости по щоденний упадок в спокуси, наділи силою Своєї Могутності розуміти зло і добро в Твоїй Божій Мудрості, наділи Ласкою Твого Батьківського Святого Пізнання щоб знайти дорогу Твоєї Святої Віри а через Неї дістати Ласку нашого спасення. Заведи наш Святий Боже до Святої Твоєї Церкви, яка була, є, і буде в Твоїй Всемогучості і Святій Ласці, яка сотворена перед віками і дарована нам в нашому упадку на наше прозріння і спасіння. Дай Милість з Твого Серця її пізнати і знайти і заложити Святим фундаментом у своє серце. Дай Боже із Милосердя Твого Святого пізнати дар нашого спасіння всім серцем і душею і насолоджуватись споживанням тих Дарів – Святих Тайн до кінця життя на цій землі страждань. Нехай Твоя присутність у моєму серці дасть мені стремління Святе бути мужнім витривалим, утвердженим в Твоїй Святій Правді, бути Твердинею Каменем на дорозі перешкод, спокус, капканів лукавої сили і її прихильників і служників, дай сили бути помічним воїном Святому Архангелу Михаїлу у боротьбі у Святій Воєвничій Церкві, щоб здолати усі ті кайдани які перешкоджають всім людям вийти на дорогу одну, правдиву, вірну, тернисту але освічену світлом Твоєї Святої Правди і яка веде до воріт Твого Святого Царства.

Тож Тату – Отче Предвічний, Батьку Святий просимо Тебе дай нам на наше спасіння із Твого Божого Милосердя, але за Твоєю Божою Справедливістю, що велить Твоя Свята Воля.

Ми покірно просимо спаси, помилуй нас грішних дітей цієї землі, бо є Твої діти, і хочемо назавжди повернутися до Твого Дому, нашого повічного спочинку і славити Святе Ім’я Твоє на віки віків. Амінь.

Молитва Матіночко Божа, розлий

О Матіночко Божа, розлий на все людство Ділання Ласки Полум’я Любові Твого Непорочного Серденька, тепер і в годині нашої смерті, і на всі душі терплячі в Чистилищі. Амінь.

Молитва Величай, Душе Моя Господа

Величай, Душе Моя, Господа, і Дух Мій радіє в Бозі, Спасі Моїм. Бо Він зглянувся на покору Слуги Своєї, ось бо віднині ублажатимуть Мене всі роди. Велике бо вчинив Мені Всемогутній, і Святе Його Ім'я. Милосердя Його з роду в рід на тих, які бояться Його. Він виявив потугу Рамени Свого, розвіяв гордих у задумах їхніх сердець. Скинув могутніх з престолів, підняв угору смиренних, наситив благами голодних, багатих же відіслав з порожніми руками. Він пригорнув Ізраїля, слугу Свого, згадавши Своє Милосердя, як обіцяв був батькам нашим - Авраамові і його потомству повіки. Амінь.