«Жінки ж Ноемі казали: Благословен Господь, що дав тобі сьогодні викупителя, який збереже твоє ім'я в Ізраїлі!» (Книга Рут 4:14)

Книга пророка Ісаї 39

Глава:

Посольство Меродаха-Баладана до Єзекії

1 Того часу Меродах-Баладан, син Баладана, цар вавилонський, послав письмо та подарунок Єзекії, бо зачув був, що він був хворий, та видужав.

2 Зрадів Єзекія і показав послам свою скарбницю, срібло та золото, і пахощі й дорогу мазь, і збройну комору, та й усе, що було в його скарбницях. Не було нічого, чого б не показав їм Єзекія у своїм палаці та в усім своїм володінні.

3 Тоді прийшов пророк Ісая до царя Єзекії та спитав його: "Що говорили ці люди й звідки вони прийшли до тебе?" Єзекія відповів: "З далекої землі вони прийшли до мене, з Вавилону."

4 І спитав Ісая: "Що бачили вони у твоїм палаці?" І каже Єзекія: "Бачили все, що є в моїх палатах. Нема нічого у моїх скарбницях, чого б я не показав їм."

5 Тоді Ісая сказав до Єзекії: «Слухай же слова Господа сил:

6 Оце надійдуть дні, коли все, що є в твоїх палацах та що зібрали батьки твої по цей день, буде забране у Вавилон. Нічого не зостанеться, - слово Господнє.

7 І твоїх синів, що вийшли з тебе, що їх ти породив, візьмуть, і вони стануть скопцями в палаці царя вавилонського.»

8 І сказав Єзекія до Ісаї: "Добре слово Господнє, що ти сказав." Коли б лиш, думав собі, мир та безпека були за мого життя!