«Однак же Господь, Бог Ізраїля, вибрав мене з усього дому мого батька, щоб я був царем над Ізраїлем повіки; бо він вибрав Юду князем, а в домі Юди - дім мого батька, а з-поміж синів мого батька сподобив настановити мене царем над усім Ізраїлем;» (Перша книга хроніки 28:4)

Пророк Захарія 13

Глава:

Джерело, яке обмиватиме гріхи та нечистоту 1-6; новий народ 7-9

1 Того дня буде відкрите джерело для дому Давида й для мешканців Єрусалиму, на змиття гріха й нечистоти.

2 І буде в день той, -слово Господа сил: Я викоріню імена бовванів із краю, і їх не будуть більше згадувати. Так само й пророків, і дух нечистоти я викину з краю.

3 І коли ще хтось наважиться пророкувати, то його батько та його мати, що його породили, йому скажуть: "Не жити тобі на світі, бо ти брехню говориш во ім'я Господнє." І коли він пророкуватиме, його батько та його мати, що його породили, його проколять.

4 І буде в день той: пророки будуть соромитись - кожен свого видіння, коли буде пророкувати. Вони не будуть більше надягати волосяної гуні, щоб обманювати,

5 а кожний з них скаже: "Я - не пророк! Я - хлібороб, бо земля була моїм майном уже змалку."

6 І коли хтось його спитає: "А що то у тебе за рани на руках?" -- він відповість: "Це - мене поранено у домі моїх друзів."

7 Ой мечу, встань проти мого пастуха, проти мужа, спільника мого - слово Господа сил. Я вдарю пастуха, і розбіжаться вівці. Я на малих поверну мою руку.

8 По всім краю, - слово Господнє, -дві третини будуть вигублені й вимруть, і лишиться третина в ньому.

9 І я введу в вогонь оту третину. Я їх розтоплю, як топлять срібло; я випробую їх, як випробовують золото. І вони будуть призивати моє ім'я, і я відповім їм. Я скажу: "Це народ мій", - вони ж казатимуть: "Господь і Бог мій."