«А Ісус їй каже: Не стримуй мене, не зійшов бо я ще до Отця мого, але йди до моїх братів і повідай їм: Іду я до Отця мого й Отця вашого, до Бога мого й Бога вашого.» (Євангелія від Йоана 20:17)

І Книга Самуїла 5

Глава:

Ковчег Божий у філістимлян

1 Філістимляни ж забрали ковчег Божий і принесли його з Евен-Езеру до Ашдоду.

2 Взяли, отже, філістимляни ковчег Божий і внесли його в храм Дагона й поставили коло Дагона.

3 На другий день встали ашдодії вранці, ввійшли в храм Дагона - аж ось Дагон упав лицем до землі перед ковчегом Господнім. Взяли вони Дагона й поставили знову на своє місце.

4 Встали вони на другий день уранці, - аж ось Дагон упав лицем до землі перед ковчегом Господнім, а голова Дагона й обидві руки його лежать відбиті на порозі; оставсь тільки тулуб Дагона.

5 Ось чому жерці Дагона й усі ті, що входять у храм Дагона, не ступають на поріг Дагона в Ашдоді й досі.

6 Рука Господня налягла тяжко на ашдодіїв; Господь налякав їх вельми й вдарив боляками Ашдод і його область.

7 Побачивши, що таке діється, сказали мужі ашдодські: "Нехай ковчег Бога Ізраїля у нас не зостається, бо його тверда рука нависла над нами й над Дагоном, нашим богом."

8 От і послали вони гінців і, зібравши біля себе всіх філістимлянських князів, мовили: "Що нам робити з ковчегом Бога Ізраїля?" І вирішили: "У Гат нехай іде ковчег Бога Ізраїля!" І перенесли туди ковчег Бога Ізраїля.

9 Тільки ж, як перенесли його, рука Господня налягла на місто, - жах був вельми великий, - і вдарила мешканців міста, від найменшого до найбільшого, і висипали на них боляки.

10 І відіслали вони ковчег Божий в Екрон, а екронії заголосили: "Перенесли до нас ковчег Бога Ізраїля, щоб погубити нас і народ наш!"

11 Послали вони гінців і, зібравши всіх князів філістимлянських, сказали: "Відішліть геть ковчег Бога Ізраїля; хай повернеться на своє місце і не губить нас і народ наш!" Такий смертельний страх обняв місто: рука бо Божа вельми тяжко налягла на нього.

12 Котрі не вмерли, були побиті боляками, так що зойк у місті здіймавсь аж до неба.