«Ось дівиця зачала, і породить сина і дасть йому ім'я Еммануїл. Молоком і медом буде він живитись, аж поки не навчиться цуратися зла й вибирати добро.» (Книга пророка Ісаї 7:14-15)

Книга Естери 10

Глава:

Могутність Ксеркса та похвала Мардохеєві 1-3; Мардохей визнає, що сон його збувся 4-13

1 Цар Ксеркс наклав податок на землю і на морські країни.

2 Всі діла його могутности та його подвиги й усі подробиці про вивищення Мардохея, яким цар ушанував його, записані в літописній книзі мідійських та перських царів.

3 Бо Мардохей, юдей, був другим по цареві Ксерксі, великим між юдеями та улюбленим від багатьох своїх одноплемінників тому, що дбав про добро свого народу й говорив на користь усьому своєму племені.

4 Тоді Мардохей сказав: «Це все від Бога!

5 Бо я пригадую собі той сон, що я бачив про ці події. Усе з них збулось!

6 Маленьке джерело що рікою стало, і засіяло світло й сонце й води сила. Естера, з якою одружився цар і зробив царицею - це ріка.

7 Два дракони - то я і Аман.

8 Народи ж - то ті, що зібрались докупи, щоб знищити ім'я юдеїв.

9 Мій народ - це Ізраїль, що взивав до Бога й був урятований. Господь вирятував свій народ і визволив нас від усіх тих злиднів. Бог учинив знаки й великі чуда, яких не було видано в інших народів.

10 Для цього він зробив два жереби: один для Божого народу, а другий для всіх інших народів.

11 І ці два жереби випали на час, на пору й на день суду, призначеного Богом для всіх народів.

12 Бог згадав про свій народ і виправдав своє спадкоємство.

13 Ці дні місяця Адара, тобто чотирнадцятий і п'ятнадцятий цього місяця, будуть днями сходин, радощів та веселощів перед Богом по всі роди, навіки, в Ізраїлі, його народі.»