«А Ісус їй каже: Не стримуй мене, не зійшов бо я ще до Отця мого, але йди до моїх братів і повідай їм: Іду я до Отця мого й Отця вашого, до Бога мого й Бога вашого.» (Євангелія від Йоана 20:17)

Пророк Осія 14

Глава:

Ізраїль повертається до Господа

1 Самарія понесе кару за свою провину, бо збунтувалась проти Бога свого. Вони поляжуть від меча; малечу їхню роздавлять, вагітних їхніх порозтинають.

2 Повернись, Ізраїлю, до Господа, Бога твого, бо ти спотикнувся об твою беззаконність.

3 Візьміть слова з собою й поверніться до Господа. Скажіть йому: «Прости всю беззаконність! Прийми те, що добре, і ми принесемо плід уст наших.

4 Ашшур нас не врятує; на коні ми не будемо сідати; діла рук наших не називатимемо більше нашими богами; бо в тобі сиротина знайде милосердя!»

5 Я вилікую їхню зраду; я полюбив їх доброхітно, бо гнів мій від них відвернувся.

6 Я буду для Ізраїля росою; він зацвіте, немов лілея, і, мов Ливан, пустить коріння.

7 Його паростки далеко розростуться, краса його буде, немов маслини, а його запах - мов Ливану.

8 Ті, що сидять під його тінню, знов будуть пшеницю плекати; вони будуть цвісти, неначе лоза виноградна; запах його буде, немов вино ливанське.

9 Ефраїм скаже: "І що мені ще до ідолів?" Я відповідаю і дивлюсь на нього. Я, наче кипарис зелений, від мене буде плід твій.

10 Хто мудрий, нехай це зрозуміє! Розумний нехай це знає! Бо путі Господні праві, й праведники ходять ними, а грішники на них спотикнуться.