«Тоді Давид узяв корону, що була на голові в Мілкома, - а важила вона один талант золота, і на ній було дороге каміння, - і поклали її Давидові на голову; здобичі теж вельми багато виніс він із міста.» (Перша книга хроніки 20:2)

Пророк Захарія 3

Глава:

Четверте видіння - шати первосвященика

1 Він мені показав первосвященика Ісуса, що стояв перед ангелом Господнім, і Сатану, що стояв праворуч від нього, щоб його винуватити.

2 Ангел Господній сказав до Сатани: "Нехай Господь загрозить тобі, Сатано! Нехай Господь загрозить тобі, що вибрав Єрусалим. Хіба він не головешка, вихоплена з вогню?"

3 Ісус же був одягнений у брудну одежу, і стояв перед ангелом.

4 Заговорив цей і сказав до тих, що перед ним стояли: "Здійміть брудну одежу з нього!" До нього ж мовив: "Дивись, я зняв твої провини з тебе й вдягну тебе у святкову одежу."

5 Далі сказав: "Нехай покладуть йому на голову чисту тіяру." І поклали йому на голову чисту тіяру й одягли його в одежу. Ангел же Господній стояв.

6 І об'явив ангел Господній Ісусові, кажучи:

7 «Так каже Господь сил: Якщо ходитимеш дорогами моїми, якщо мою службу будеш пильнувати, і якщо судитимеш також: і дім мій та й над моїми дворами будеш наглядати - я вільний доступ дам тобі між цими, що стоять тут.

8 Слухай же, первосвященику Ісусе, ти і твої товариші, що сидять перед тобою, бо вони - мужі доброї ознаки. Ось я приведу мого слугу - Пагона.

9 Оце бо камінь, що я поклав перед Ісусом: на камені ж одному є сім очей. Я вирізьблю на ньому його напис, - слово Господа сил, - усуну в один день провини цього краю.

10 Того часу, - слово Господа сил, - ви викликатимете кожен свого сусіда - під виноград і під смоковницю.»